belangrijke bijdrage donateurs
Sinds jaar en dag kent SV Hector een groep van enthousiaste leden, oud-leden en donateurs, die S.V. Hector een extra warm hart toedragen: de Club van 100. Gezamenlijk zorgt deze Club van 100 er jaarlijks voor dat de vereniging kleine en grote investeringen kan uitvoeren, die normaliter niet uit de lopende begroting bekostigd kunnen worden. Als Club van 100 dragen wij dus jaarlijks bij aan goede investeringen voor de jeugd, het complex, evenementen en de kantine.
De Club van 100 stond in de eerste jaren onder leiding van beroemde Hectorianen zoals Piet Smit, Arie Alink, HJ Reef en Willem Wittrock. Na een oproep van het toenmalige hoofdbestuur in 2015 om enkele opengevallen plekken weer in te vullen, is deze handschoen destijds opgepakt door Benno Nijenhuis, Gerard Wolterink en Cuno Wittrock. De doelstelling werd tevens om twee keer per jaar een erg gezellige avond te organiseren, waar onder het genot van een hapje en een drankje volop gediscussieerd kon worden over de zin en de onzin van de voorgestelde investeringen. Hierbij werd tevens uitgesproken om daarbij zo veel mogelijk oud-leden te enthousiasmeren en ze weer de weg naar 't Doesgoor te laten vinden.
Die opzet bleek succesvol. Al snel liep het ledental op van 70 naar 100, met niemand minder dan Gerrit Pijffers als honderdste lid. Er werden allerlei erg nuttige investeringen gedaan voor bijvoorbeeld de bouwploeg (van bladblazers tot een minitractor), de verduurzaming van het complex (bijdrage zonnepanelen), tot zelfs een feesttent voor de feestweek tijdens het 100-jarig jubileum in mei 2023. Er kwamen uiteraard ook allerlei bestedingen voor onze jeugd, zoals bijzonder spel- en trainingsmateriaal, extra kleding voor leiders en JAC en bijdragen voor allerlei uitjes. Bijzondere bestedingen waren er ook. Wat te denken van een bijdrage voor een (erg succesvol verlopen) wijnproeverij, of kartonnen “club van 100 koffiebekers” ter vervanging van de plastic bekers die sinds jaar en dag in gebruik waren.
Inmiddels staat het ledental ruim boven de 200, met eind 2024 Wesley Zwoferink als 200ste-lid. Er hangt een fraai bord in de kantine met daarop de vermelding van alle leden.
Hoe gaat de Club van 100 te werk?
• Contributie bedraagt 50 euro per jaar
• 2x per jaar een gezellige bijeenkomst
• Tijdens de voorjaarsvergadering wordt de financiële situatie gepresenteerd en teruggekeken op de uitgaven van het vorige jaar. Ook worden de nieuwe voorstellen gepresenteerd en daarna volgt de stemming. Als meer dan 50% van de aanwezigen voor stemt per ingediend voorstel dan wordt dat aangenomen.
• De najaarsbijeenkomst is bedoeld voor een gezellig samenzijn met vaak een leuke activiteit.