Hector onderuit in eerste bekerduel

Hector heeft het eerste bekerduel in het nieuwe voetbalseizoen verloren. De ploeg van trainer Mark Dijkstra ging dinsdagavond in Borculo met 2-0 onderuit tegen vierdeklasser Reunie. Bij rust was het nog 0-0. Voor rust waren er kansen over en weer en voorkwam en was er een opvallende rol voor de jonge Hectorgoalie Koen Eekhout die uitblonk en voorkwam dat Hector op achterstand kwam. Na de thee werd de thuisploeg sterker en kon ook hij niet voorkomen dat Reunie twee keer scoorde. Komende zondag staat voor de groen witten het tweede bekertreffen op de rol. Dan is op het eigen sportpark ’t Doesgoor sv Delden de tegenstander (14:00). GFC gaat dan op bezoek bij Lochuizen terwijl vv Twenthe in de poulefase van het bekertoernooi thuis speelt tegen HVV Hengelo.

Verslag: Goorsnieuws