Hector moet genoegen nemen met remise

Hector heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen F.C. Aramea. Na een 1-0 voorsprong gaven de groen-witten het in de tweede helft weg.

De Hectorianen begonnen matig. Veel ballen werden van achteruit naar de linksbuiten Unal Kel getrapt. Hector begon na een half uurtje iets beter te voetballen. De teruggekeerde Mark Alink bewees zijn toegevoegde waarde, hij combineerde met Wesley Zwoferink en laatstgenoemde prikte de bal beheerst binnen.

In de 2e helft kwam Hector weer matig de kleedkamer uit.  Daardoor viel de 1-1. Er moest met meer passie gevoetbald worden, dat snapte vooral Joost Minkjan. Onze aanvoerder had door dat er vandaag met andere krachten gesmeten moesten worden.

Hector zette veel druk op de Enschedeërs. Daardoor viel ook de 2-1, dacht iedereen. Maar de scheids zag tot ieders verbazing een overtreding van de groen-witten.

Arno Katera maakte ook nog zijn competitie debuut. De 16-jarige snelheidsduivel viel goed in. Het mocht helaas niet baten. Een goal zou er niet komen.

Volgende week wacht de 2de competitiewedstrijd, uit naar Bentelo.