Hector fotomodellen voor de lens.

Tsja, je bent voetballer of je bent fotomodel.
Maar de jeugdspelers van Hector, van de welpen tot de A spelers, hebben tijdens de eerste sessie van de fotoshoot voor de AH plaatjes laten zien dat ze beiden zijn! Eén voor één namen ze plaats voor de lens van Maureen van Munster die de foto’s voor deze actie maakt. Waarbij een krukje uitkomst bood voor de kleinsten om toch op lenshoogte te kunnen komen.
Al gaat de één het lachen wat beter af dan de ander, iedereen kwam “mooi op ’t portret”. En wat vooral erg fijn was, de nieuwe shirts waren geleverd, zodat iedereen met het nieuwe shirt aan op de foto is gekomen.
Nog twee sessies en dan is hopelijk iedere jeugdspeler gefotografeerd. Maar ook de teams van Hector 1 bij zowel de dames als de heren komen straks op een voetbalplaatje.